Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
350,00 ден.
Model-F4
Dužina (mm)-70
Težina (g)-10
Dubina zaranjanja do (m)-1,8
Veličina udica-6
Tip- Plivajući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење