Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
350,00 ден.

Model-F4

Dužina (mm)-70

Težina (g)-10

Dubina zaranjanja do (m)-1,8

Veličina udica-6

Tip- Plivajući


Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење