Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
200,00 ден.

Model-F3

Dužina (mm)-53               

Težina (g)-6       

Dubina zaranjanja do (m)-1,5     

Veličina udica-8

Tip-Tonući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење