Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
200,00 ден.

Model-F2

Dužina (mm)-53

Težina (g)-6

Dubina zaranjanja do (m)-1,5             

Veličina udica-8        

Tip-Tonući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење