Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
200,00 ден.

·         Model-F1

·         Dužina (mm)-47

·         Težina (g)-5,5    

·         Dubina zaranjanja do (m)-1,5     

·         Veličina udica-10             

·         Tip-Tonući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење