Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
250,00 ден.

·         Model-BM7

·         Dužina (mm)-70

·         Težina(g)-18

·         Dubina zaranjanja do (m)-3

·         Veličina udica-4

·         Tip-Plivajući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење