Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
250,00 ден.

·         Model-BM4

·         Dužina (mm)-40

·         Težina (g)-8,5

·         Dubina zaranjanja do (m)-2

·         Veličina udica-8

·         Tip-Tonući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење