Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
250,00 ден.

·         Model-B4

·         Dužina (mm)-50

·         Težina (g)-11

·         Dubina zaranjanja do (m)-2

·         Veličina udica-6

·         Tip-Plivajući

 

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење