Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
250,00 ден.

·         Model-B3

·         Dužina (mm)-47

·         Težina (g)-10,5

·         Dubina zaranjanja do (m)-1,7

·         Veličina udica-6

·         Tip-Plivajući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење