Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
200,00 ден.

Model-B1

Dužina (mm)-28

Težina (g)-5

Dubina zaranjanja do (m)-1,2

Veličina udica-10

Tip-Tonući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење