Код на продуктот: 100
Достапност: На залиха
200,00 ден.

Model-B0

Dužina (mm)-22

Težina (g)-2,5

Dubina zaranjanja do (m)-1

Veličina-udica10

Tip-Tonući

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење